ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Arta Bajrami: “Karriera pret, tani do t’i pėrkushtohem vajzė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Arta Bajrami: “Karriera pret, tani do t’i pėrkushtohem vajzė   Sun Nov 21 2010, 13:06

arta Arta Bajrami: “Karriera pret, tani do t’i pėrkushtohem vajzės”Kėngėtarja Arta Bajrami, e cila pėr nėntė muaj ishte nė pritje tė fėmijės sė parė mė bashkėshortin Xhimi Sekiraqėn, kishte pohuar pėr media se do tė jetė njė nėnė liberale, por njėkohėsisht mjaft e kujdesshme. E pyetur se nėse do tė dėshironte qė fėmija i saj tė ndjekė hapat e nėnės nė muzikė, Arta kishte theksuar se kjo do tė ishte zgjedhja e fėmijės. “Nėse do tė kishte talent, natyrisht qė nuk do ta pengoja, mirėpo nuk do t’ia imponoja muzikėn kurrė, sepse po shoh shumė fėmijė tė kėngėtarėve tanė qė janė tė nxitur nga prindėrit pėr tė nisur njė karrierė muzikore”. Kėto ditė mediat nė Kosovė tregojnė se kėngėtarja Arta Bajrami ėshtė bėrė nėnė dhe nė jetė ka sjellė vajzėn e parė, tė cilės i ka vėnė emrin Viktoria.


Duke pėrshkruar emocionet e saj si nėnė gjatė njė prononcimi pėr mediat atje, Arta ka thėnė se momentet kur ka dėgjuar zėrin e vogėlushes kanė qenė tė papėrshkrueshme, “Sa kam qenė shtatzėnė nuk e besoja se do tė jetė njė emocion aq i madh kur lind njė fėmijė. Nė momentin kur ia kam dėgjuar zėrin vajzės duke qarė, gėzimi ka qenė mė i madhi qė kam pėrjetuar ndonjėherė nė jetė”, ka pohuar Arta. Lindjen ajo e ka realizuar nė njė klinikė private tė Prishtinės dhe ėshtė ndarė shumė e kėnaqur nga kujdesi qė kanė treguar personeli mjekėsor ndaj saj.


“Qė nga muajt e verės unė jam nė Prishtinė pėr shkak tė shėndetit tė babit dhe pastaj deri sa ditėt e lindjes afroheshin, nuk dėshiroja qė tė merrja rrugėn pėr nė Gjermani. Lindja ėshtė bėrė nė njė klinikė private nė Prishtinė, por unė jam ndarė shumė e lumtur me gjithė stafin”, ka theksuar ajo. Pėr momentin Arta ėshtė e mendimit t’i pėrkushtohet rritjes sė vajzės, ndėrsa mė vonė ajo mendon tė rikthehet nė skenėn muzikore. “Pėr mua ėshtė mė i rėndėsishėm fėmija im, se gjithēka tjetėr nė botė. Unė do t’i pėrkushtohem maksimalisht vajzės sime dhe kur tė rritet edhe pak do t’i rikthehem skenės”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Arta Bajrami: “Karriera pret, tani do t’i pėrkushtohem vajzė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: