ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap_Tolbar
Programe
Shkarko_Scripte
Chat_Programs
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP

TUNA SEJDIU: “Ju tregoj pse mori fund martesa ime me Rilindi
Sun Jan 29 2012, 14:31 nga AlbaniAsnjėherė nuk ka dashur tė zbulojė detaje nga jeta e saj private por e provokuar nga njė seri shkrimesh nė mediat, ka pranuar tė flasė pėr divorcin e saj. “Kjo ėshtė hera e parė dhe e fundit qė flas pėr kėtė temė”, thekson kėngėtarja. Pas keqkuptimeve me bashkėshortin, siē tregon, puna nuk i jep shumė hapėsirė pėr luks …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Ingrid Gjoni shpėrngulet nė Spanjė?
Tue Feb 15 2011, 19:31 nga Albani

1/3Kėngėtarja Ingrid Gjoni, qė prej pak javėsh i mungon Tiranės, duket se nuk ka ndėr mend tė kthehet nė vendin e saj. Pas qėndrimit nė Cyrih, kėngėtarja ėshtė nisur drejt Milanos, pėr njė koncert, ndėrsa destinacioni i fundit ishte Spanja. Dhe kjo, jo si njė qėndrim disa ditor pėr ndonjė koncert, por shumė mė tepėr. Kėngėtarja ka …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Dhuratė pėr Shėn Valentin
Tue Feb 15 2011, 19:28 nga Albani


1/3

Lepurushja e “Playboy-t”, modelja dhe aktorja Sara Jean Underwood, me rastin e festės sė Shėn Valentinit tė gjithė adhuruesve u ofroi njė “dhuratė tė kėndshme”.
Ajo veshi tė brendshme dhe rroba tjera seksi dhe pozoi para fotoaparatit. Sara i ka 26 vjet, ndėrsa nė “Playboy” pėr herė tė parė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Me tė dashur tė ri
Tue Feb 15 2011, 19:26 nga Albani
Pas ndėrprerjes sė lidhjes pesėvjeēare me Rupert Friend-in, aktorja e bukur, Keira Knightley si duket e ka gjetur tė dashurin e ri.
Paparacėt britanikė e kanė fotografuar vikendin e kaluar nė shoqėri tė njė mashkulli, pėr tani tė panjohur, me tė cilin ishte kapur pėr dore derisa ishin duke dalė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Kidman: U sakrifikova pėr Cruise-n
Tue Feb 15 2011, 19:25 nga Albani


1/3

Australianja e bukur pėr numrin e ri tė revistės “Marie Claire” e zbuloi se gjatė 11 vjetėve tė kaluara me Tom Cruise-n ishte sakrifikuar dhe kėtė e bėri vetėm se partneri i saj ishte person i famshėm.
“Kurrė nuk kam aspiruar tė bėhem person i njohur, por kam qenė e gatshme qė kėtė ta bėj pėr …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Pjesė e engjėllusheve
Tue Feb 15 2011, 19:24 nga Albani


1/3

Minka Kelly sė shpejti duhet t’i bashkohet ekipit tė aktorėve tė cilėt do tė gjenden nė “remake-n” e ABC-sė tė filmit “Charlie’s Angles”. Pėrveē Minka-s, afėr nėnshkrimit tė kontratės ėshtė edhe Rachael Taylor.
Mė herėt ėshtė njoftuar se nė kėtė ribėrie do tė interpretojė edhe Annie Ilonzeh. Nė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Melinda, ndėr mė tė preferuarat nė “American Idol”
Tue Feb 15 2011, 19:21 nga Albani


1/3

Teksa auditimeve dhe pėrzgjedhjeve tė finalistėve nė edicionin e ri tė “American Idol” po i vjen fundi, shqiptarja Melinda Ademi vazhdon tė kryesojė si njė prej konkurrenteve mė tė preferuara tė kėtij viti.
Pėrveēse videoja e auditimit tė saj ėshtė njė prej mė tė shikuarave nė YouTube, kėngėtarja e re …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Sekretet “e vogla” tė personave tė famshėm
Tue Feb 15 2011, 19:17 nga Albani


1/3

Pėrveē qė janė tė njohur, bukur dhe po thuajse tė gjithė ua kanė zili, kjo nuk do tė thotė qė tė gjitha janė nė rregull nė jetėn e tyre.
Disa prej tyre kanė pasur problem me dėgjimin, disa frikėsohen nga fluturat, disa flenė nė orman, si dhe shumė fshehtėsi tjera tė cilat deri mė sot askush nuk i ka …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Kush e “detyroi” tė martohej
Tue Feb 15 2011, 19:16 nga Albani


Aktorja e famshme Julianne Moore tha se ėshtė martuar me regjisorin Bart Freundlich-in pasi qė kėtė ia kėshilloi psikoterapeuti i saj.
“Arsyeja e vetme se pse jam martuar nė vitin 2003 kanė qenė fėmijėt e mi. Psikoterapeuti im mė tha se martesa e mban familjen dhe se kjo gjė m’u duk e logjikshme”, …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Shtyhen cili ėshtė prindėr mė i keq
Tue Feb 15 2011, 19:14 nga Albani


Katie Price, e njohur si Jordan dhe ish-bashkėshorti i saj Peter Andre janė duke u shtyrė rreth asaj se kush ėshtė prind mė i keq. Grindjen e filloi Peter i cili nuk mund ta kuptojė se pse Jordan nuk e ka njoftuar pėr lėndimin e vajzės sė tyre 3-vjeēare.
Vajza e tyre Princess ėshtė djegur nė saunė kur …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Triumfojnė “The King’s Speech” dhe Natalie Portman
Tue Feb 15 2011, 19:13 nga Albani


Foto: Getty Images

Filmi “The King's Speech” arriti sukses tė madh nė dhėnien e shpėrblimeve britanike pėr film “BAFTA”. Nga 14 nominime atij i takuan shtatė ēmime, shumica nė kategoritė mė tė rėndėsishme, nė mesin e tė cilave edhe ai pėr filmin mė tė mirė.
Colin Firth ėshtė shpallur aktori mė i mirė, …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 126 mė Tue Jan 13 2009, 06:08
Ju Lus Qe Mos Te Rrekllamoni Web


Foto Nga Qytetet

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto V.I.P
Seriale Fjalor Etj...
Emisione & Seriale
Shkarkime
kosova.li portali ynė
Lajmet Live

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Tema Fundit
» TUNA SEJDIU: “Ju tregoj pse mori fund martesa ime me Rilindi
Sun Jan 29 2012, 14:31 nga Albani

» Ingrid Gjoni shpėrngulet nė Spanjė?
Tue Feb 15 2011, 19:31 nga Albani

» Dhuratė pėr Shėn Valentin
Tue Feb 15 2011, 19:28 nga Albani

» Me tė dashur tė ri
Tue Feb 15 2011, 19:26 nga Albani

» Kidman: U sakrifikova pėr Cruise-n
Tue Feb 15 2011, 19:25 nga Albani

» Pjesė e engjėllusheve
Tue Feb 15 2011, 19:24 nga Albani

» Melinda, ndėr mė tė preferuarat nė “American Idol”
Tue Feb 15 2011, 19:21 nga Albani

» Sekretet “e vogla” tė personave tė famshėm
Tue Feb 15 2011, 19:17 nga Albani

» Kush e “detyroi” tė martohej
Tue Feb 15 2011, 19:16 nga Albani

» Shtyhen cili ėshtė prindėr mė i keq
Tue Feb 15 2011, 19:14 nga Albani

» Triumfojnė “The King’s Speech” dhe Natalie Portman
Tue Feb 15 2011, 19:13 nga Albani

Statistikat
Forumi ka 368 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri vajza

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 3311 artikuj v 3254 temat
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Behu Patner Me Ne
Sondazh
radiobini.at