ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Edita: Mund tė jem shumė e ‘egėr’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Edita: Mund tė jem shumė e ‘egėr’    Sat Nov 20 2010, 08:52

Kėngėtarja kosovare Edita Sopjani thotė se pavarėsisht se shumicėn e kohės ėshtė e butė, ka momente kur ajo mund tė ‘egėrsohet’.


“Edita ėshtė njė tip qė di tė shoqėrohet, tė respektojė, por jo tė durojė gjithēka. Pėr njerėz tė mirė jam shumė e butė ndėrsa pėr anėn tjetėr di tė jem goxha e ‘egėr’,” ka pohuar Edita.


Kėngėtarja, e cila ėshtė studente e vitit tė dytė nė degėn Komunikimit Masiv, po ashtu ka folur edhe pėr projektet e ardhshme muzikore.


“Projektet a ardhshme muzikore janė njė kėngė e re e cila do tė jetė pjesėmarrėse nė Festival dhe e cila do prezantohet edhe nė xhirimet e vitit te ri dhe mė vonė do tė shoqėrohet edhe me klip, besoj. Kam edhe shumė plane tjera, por do tė preferoja t’i zbuloj kur tė vjen koha”, ka pėrfunduar kėngėtarja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Edita: Mund tė jem shumė e ‘egėr’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: