ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Edita Sopjani me dy djem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Edita Sopjani me dy djem   Sun Oct 31 2010, 10:33

Kėngėtares Edita Sopjani nuk i mjafton njė, por tash ajo ka punė me dy djem.


Nė tė vėrtetė nuk bėhet fjalė pėr ndonjė lidhje dashurie, por pėr bashkėpunimin e radhės qė e ka bėrė ajo me grupin “Aga Sound”.


“Nuk shoh ndonjė dallim tė madh qė ėshtė njė djalė apo janė dy djem nė kėngė. E rėndėsishme ėshtė qė kėnga tė jetė e mirė dhe tė pėlqehet nga audienca”, ka thėnė Edita pėr tė pėrditshmen “Zėri”.


Dy djemtė e grupit “Aga Sound”, Landi dhe Egzoni kanė filluar qe dy vite tė merren me muzikė, ndėrsa kanė qenė fitues nė festivalin “Kosova Fest 2010”.


“Unė i njoh prej vitesh kėta djem, janė tė rinj dhe shumė tė talentuar. Kėta e kanė pranuar e kanė punuar kėngėn dhe mė kanė propozuar mua pėr tė bashkėpunuar”, ėshtė shprehur Edita.


Kėnga mė titull “Stilin” ka disa ditė qė ėshtė duke u transmetuar nėpėr televizione tona, ndėrsa videoklipi ėshtė punuar nga “Fabrika”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Edita Sopjani me dy djem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: