ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rihanna e ka veten nė rend tė parė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Rihanna e ka veten nė rend tė parė    Sun Oct 31 2010, 10:34

Rihanna thotė se ajo ka mėsuar ta vendosė veten e saj nė rresht tė parė dhe t“i qėndrojė “besnike“ vetes.


Kėngėtarja, e cila ėshtė nė lidhje me yllin e bejsbollit Matt Kemp, ka kuptuar se gjėja mė e rėndėsishme nė jetė ėshtė tė pėrkrahė vendimet e saj dhe jo tė bėjė gjėra vetėm pėr tė kėnaqur njerėzit tjerė.


“Gjėja mė e rėndėsishme ėshtė tė jesh e lumtur dhe besnike ndaj vetes. Unė nuk dua tė shikoj prapa nė kėtė 30 vite mė vonė dhe tė them, ‘Kam bėrė gjithēka pėr t“i bėrė ata tė lumtur dhe nuk jam kėnaqur vet“. Dua qė njerėzit tė mė duan pėr atė qė jam. Njerėzit kanė mė shumė respekt pėr ju kur ju jeni vetvetja dhe i lejoni ata t“i shohim papėrsosmėritė tuaja. Kjo ėshtė njė lidhje e madhe”, ka thėnė Rihanna.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Rihanna e ka veten nė rend tė parė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: