ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Fuga: Jam si Eminemi, Elvana si Rihanna

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Fuga: Jam si Eminemi, Elvana si Rihanna   Sun Sep 12 2010, 06:58


Reperi kosovar, Fuga, qė sė fundmi ka lansuar klipin “Mamani Nejen” me Elvana Gjatėn, ka deklaruar se ai ndihet sikurse Eminemi nė klip, pėr shkak se klipi ‘ngjason’ me atė “Love The Way U Lie”.
Pas komenteve tė shumta se klipet e lartpėrmendura ngjasojnė, Fuga u shpreh: “Mund tė them se Kosova dhe Shqipėria kanė pėrparuar shumė nė industrinė e muzikės, duke arritur standarde dhe nė realizimin e videoklipeve. Por mė vjen keq kur dėgjoj se pėr njė ngjyrė flokėsh qė unė kam aty mund tė vendosen krahasime tė tilla, ose nėse bėn “styling” qė nuk ndryshon aspak nga realizimet ndėrkombėtare tė bėhen krahasime”.

“Dukem si Eminem pėr shkak se mė pėlqen ngjyra e bardhė nė flokė, i lyej shpesh dhe kam dėshirė tė bėj eksperimente me dukjen, sidomos me flokėt. Nga mėnyra se si mendoj ndoshta jam si Eminemi, por jam paksa i tėrbuar nė realitet dhe kam qejf qė mendimet e fantazinė time t’i investoj nė klipe dhe muzikė. Ndėrsa nga mėnyra se si jetoj, nuk mendoj se jam si Eminemi, pasi qė nuk kam vajzė tė vogėl dhe grua tė divorcuar”, tha me shaka Fuga pėr Panorama Plus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Fuga: Jam si Eminemi, Elvana si Rihanna
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: