ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rovena Stefės i vjedhin banesėn nė Prishtinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Rovena Stefės i vjedhin banesėn nė Prishtinė   Sun Feb 06 2011, 15:191/3

Ka pak kohė qė Rovena Stefa sė bashku mė tė motrėn Elisa e kanė edhe njė apartament nė Prishtinė dhe ku aktivitetin e tyre muzikor e kanė shtrirė sa nė Tiranė, e sa nė Kosovė dhe qė vėrtet po ju ecėn mirė, por ajo qė ne morėm vesh ishte se vajzave ua kanė vjedhur hajnat banesėn.


Madje, sipas Rovenės, ata kishin qenė “hajdutė me shije nė gardėrobė”, pasi ua kishin marrė shumė gjėra dhe rroba origjinale. Por, me gjithė keqardhjen pėr kėtė ngjarje kur e kujtojnė, vajzave u vjen shumė keq pėr njė disk, ku i kanė pasur tė gjitha materialet e rėndėsishme tė karrierės muzikore tė Rovenės. /vipat/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Rovena Stefės i vjedhin banesėn nė Prishtinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: