ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Kelly: “Gjinjtė mė kacavirren”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Kelly: “Gjinjtė mė kacavirren”   Wed Jan 19 2011, 19:301/3

Kelly Brook fare nuk mendon se gjinjtė e saj tė bujshėm janė aq tėrheqės sa mendojnė tė tjerėt. Aktorja e bukur e cila me kėnaqėsi pozon nė editoriale seksi, e pėlqen tė tregojė format e saj tė trupit dhe ėshtė krenare me to, por e pranon se jo gjithēka ėshtė e pėrkryer.


“Ato janė tė miat dhe kjo ėshtė e bukur. Nuk janė artificiale, por paksa mė kacavirren. Nuk janė aq stabile. Kjo ėshtė paksa dėshpėruese, pasi kur e heq bluzėn apo sutienet, gjinjtė e mi kacavirren”, ka thėnė aktorja dhe modelja e bukur dhe ka shtuar se mendon se Halle Berry dhe Angelina Joli, kanė gjinjtė mė tė pėrkryer nė botė dhe ua ka zili pėr kėtė

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Kelly: “Gjinjtė mė kacavirren”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: