ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Leonora Jakupi mohon shtatzėninė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Leonora Jakupi mohon shtatzėninė   Sun Dec 19 2010, 10:47Shumė prej jush e kanė dėgjuar tashmė thashethemen qė po bėn xhiron e javės: “Leonora Jakupi ėshtė shtatzėnė dhe do tė martohet pas festave tė fundvitit”.


Edhe ne, ashtu si ju, gjėja e parė qė menduam tė zbulonim pas kėtij lajmi befasues, ishte identiteti i mashkullit qė rrėmbeu zemrėn e bukuroshes Leonorė. Duke qenė se kjo ishte e gjėja e parė qė menduam, pėr tė mėnjanuar supozimet false, telefonuam direkt kėngėtaren Jakupi pėr ta pyetur rreth kėtij lajmi...


Por, pas asaj telefonate ėndrrat u thyen... Leonora Jakupi nuk ėshtė shtatzėnė, nuk ka nė plan tė martohet dhe, pėr mė tepėr, kėtė tė fundit gjatė kėtyre kohėve ėshtė duke e menduar gjithmonė e mė pak. Vetė kėngėtarja shprehet e indinjuar pėr kėto fjalė, dukė thėnė: “Edhe unė e kam dėgjuar njė thashethem tė tillė, tė cilin e mohoj nė mėnyrė kategorike.


Pėr momentin martesa ėshtė gjėja e fundit qė kam nė mendje, dhe pėrpos kėsaj nė jetėn time private aktualisht nuk ka asnjė mashkull. Kur dikush tė mė vjedh zemrėn, gazetarėt do t’i njoftoj tė parėt...”, pėrfundoi Leonora pėr portalin BalkanWeb.


Aktualisht ajo thotė se ėshtė duke punuar fort pėr materiale tė reja muzikore, qė do tė shfaqen pėr publikun e gjerė me rastin e festave tė fundvitit. Vetėm pak javė mė parė Leonora publikoi klipin e saj mė tė ri, i cili u prit mjaft mirė nga shikuesit.(Koha)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Leonora Jakupi mohon shtatzėninė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: