ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Bien kambanat e dasmės pėr Eliza Dushkun

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Bien kambanat e dasmės pėr Eliza Dushkun   Sun Nov 28 2010, 16:17
Aktorja amerikane me origjinė shqiptare, Eliza Dushku mund tė martohet sė shpejti me ish-basketbollistin e njohur tė NBA, Rick Fox.


Sipas prestigjozes ‘E-Online’, kėmbanat e dasmės sa vijnė dhe bėhen mė tė forta pėr aktoren e njohur tė serialit mė tė fundit ‘Dallhause’ dhe Rick Fox, i cili kėtė vit mori pjesė edhe nė spektaklin e suksesshėm televiziv “Dancing with the stars”.


29-vjeēarja Dushku bashkėjeton me 41-vjeēarin Fox qė nga muaji gusht i kėtij viti dhe ish-basketbollisti, i cili ka pozuar nė tė shkuarėn edhe si model pėr njė sėrė reklamash televizive, shprehet se ėshtė shumė i lumtur dhe do tė dėshironte qė kjo bashkėjetesė tė finalizohej me martesė.


Lajmi pėr martesėn e tyre tė mundshme dhe mjaft tė shpejtė ėshtė dhėnė edhe nga sajti i njohur Perezhilton.com. Madje drejtuesit e kėtij sajti shprehen te lumtur pėr Elizėn, ndėrsa shtojnė se do tė kishin shumė dėshirė qė t’i shohin sė bashku nė altar nė njė prej kėtyre ditėve, transmeton Bluetooth. (koha.net)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Bien kambanat e dasmės pėr Eliza Dushkun
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: