ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Emanuele de Paula, pasardhėsja e Gisele-s

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Emanuele de Paula, pasardhėsja e Gisele-s   Sun Nov 28 2010, 16:16Emanuela de Paula, braziliania me ngjyrė, kohė mė parė e kishte debutimin e saj nė revytė e “Victoria’s Secret” nė Nju Jork dhe me paraqitjen e saj kishte lėnė tė gjithė pa frymė. Dhe fotot e saj mė tė reja nė veshjet e brendshme provokuese tė kėsaj firme, e dėshmojnė kėtė.


Emanuela tėrheqėse, ka lindur nė vitin 1989 nėKabo de Santo Agostinjo nė Brazil dhe ėshtė fėmijė i nėnės me ngjyrė tė bardhė dhe babait zezak.


Ajo ėshtė njėra braziliane e rralla me ngjyrė qė kanė arritur tė depėrtojnė nė tregun botėrorė tė modės, ndėrsa reklamėn e parė pėr njė supermarket, e ka incizuar si 9-vjeēare.


Deri mė tani ka qenė fytyrė mbrojtėse e shtėpisė sė modės “Next”, ndėrsa ka bėrė revy pėr kreatorėt Ralf Loren, Zek Pozen, pastaj fushata pėr firmat ‘DKNY’, ‘GAP’, ‘MAC’, “Tommy Hilfiger”, etj.


Nga viti i kaluar, ėshtė edhe njėra prej engjėllusheve tė “Victoria’s Secret”, ndėrsa tė gjithė i parashohin asaj njė tė ardhme tė shkėlqyeshme dhe si njė pasardhėse e Gisele Bundchen.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Emanuele de Paula, pasardhėsja e Gisele-s
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: