ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Lopez pėrjashton nga puna zėdhėnėsen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Lopez pėrjashton nga puna zėdhėnėsen   Fri Nov 26 2010, 19:32 


26-11-2010 12:33 CET
Aktorja dhe kėngėtarja, Jennifer Lopez e ka pėrjashtuar nga puna zėdhėnėsen e saj Leslie Sloan. Lopez i ka ndarė rrugėt me Leslie Sloan dhe kolegen e saj Nanci Ryder – mė tė cilėn punoi pėr gjashtė vjet – pasi kishte pasur njė mosmarrėveshje me menaxherin e saj Benny Medina. Nanci ka refuzuar tė komentoj mbi detalet e largimit por ka thėnė se “mendon se Jennifer ėshtė fantastike dhe i vjen keq qė nuk e prezanton atė mė”. “Artistėt dhe kompanitė qė pėrfaqėsojnė i kanė ndarė disa gjėra”, ka thėnė Medina. “Ky ėshtė njė lajm jo aq interesant, madje jo mė interesant sesa ndryshimi i orendive tė mija”, ka shtuar ai. Megjithatė, Jennifer...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Lopez pėrjashton nga puna zėdhėnėsen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: