ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 West akuzon VMA dhe Grammy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: West akuzon VMA dhe Grammy    Sat Oct 23 2010, 10:53

Kanye West ka zgjuar pėrsėri polemika pėr mėnyrėn e ndarjes sė ēmimeve nė MTV Video Music Awards dhe Grammy, duke thėnė se vota e fansave nuk shkon aty ku duhet.


“Ku ėshtė treguesi i mė tė mirėve? Pse janė katėr albumet mė tė mira tė vitit tė: Taylor Swiftit, Dixie Chicks, Ray Charlesit dhe Herbie Hancockut? Ju lutem, kjo ėshtė tepėr e pasakt. Ku ėshtė “Sexy Back”? Ku ėshtė “Confession” i Usherit? Por, ēfarė u bė me albumet me mbi 10 milionė kopje tė shitura?”.


“Unė drejtoj gishtin kah Grammy dhe VMA, sepse ata duhet tė marrin pėrgjegjėsinė pėr kėtė, sepse ata do tė thonė shumė pėr ne. Fėmijė tė vegjėl, gjashtė vjeēarė tė cilėt po kėndojnė para pasqyrės. Ata gjithashtu po mendojnė pėr fjalimet nė VMA pas shumė vitesh. Kush do tė marrė pėrgjegjėsinė pėr atė qė ndodhi me kulturėn kėtė vit?”, deklaroi West.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
West akuzon VMA dhe Grammy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: