ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Reali1: Unė dhe Dj Blunt jemi njė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Reali1: Unė dhe Dj Blunt jemi njė    Sat Oct 09 2010, 23:25

Real1, realizimet muzikore tė tė cilit janė gjithmonė nė bashkėpunim me DJ Blunt, thotė se ata tashmė janė bėrė si njė grupi i pa ndashėm.


“Pse gjithmonė me DJ Blunt? Sepse me DJ Blunt jemi sė pari shumė shokė tė mirė dhe kemi punuar qė nga fillimi bashkė, prej kohės nė “NR URBAN ROOTS“. Jemi bėrė si grup dy vetė”.


“Por dallimi mes neve ėshtė se ai ėshtė DJ e unė MC. Ėshtė vėrtet njė kombinim i mirė. Pėr instrumentalet gjithmonė pėrkujdeset DJ Blunt, ndėrsa pėr tekstet unė”, ka thėnė Reali1 pėr Telegrafi.com.


Relal1, emri i vėrtet i tė cilit ėshtė Ilir Zhita, ka zbuluar se pėr sezonin dimėror ata sė shpejti do tė vijnė nė treg edhe me njė videoklip.


“Jemi shumė tė angazhuar pėr kėtė sezon dimėror. Momentalisht jemi duke punuar me njė kėngė tė re dhe sė shpejti do tė lansohet me videoklip. Gjithashtu kemi njė bashkėpunim me ‘2po2’ kemi edhe shumė kėngė tė reja por dėshiroj tė mbesin sekret, por sė shpejti do tė dalin nė treg”.


Reperi mė tej ėshtė shprehur shumė i kėnaqur edhe me suksesin e tij qė ka arritur deri tash.


“Unė personalisht jam shumė, shumė i kėnaqur me suksesin tim. Punoj shumė rreth muzikės. Muzikėn e kam me tė lindur dhe shumė thjeshtė – jeta ime ėshtė e gjitha muzikė. Ėshtė njė ndjenjė shumė e mirė kur unė bėj muzikė hip-hop dhe unė jetoj prej saj dhe ėshtė njė sukses shumė i madh pėr mua”, ka pėrfunduar Real1.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Reali1: Unė dhe Dj Blunt jemi njė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: