ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Dorina Leka vazhdon garėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Dorina Leka vazhdon garėn    Sun Oct 03 2010, 10:04

Me zėrin e mrekullueshėm, energjinė dhe personalitetin e fortė vajza shqiptare ia del mbanė dhe bind jurinė dhe publikun pėr tė kaluar njė natė tjetėr eliminimi dhe tė vazhdojė garėn nė reality show italian X Factor.


Spektakli transmetohet ēdo tė marte nė mbrėmje nė Rai Due. Me njė kapele prej cilindri tė zezė nė kokė dhe me njė yll tė zi tė pikturuar nė sy, Dorina kėndoi “The Best” tė Tina Turner. Mbrėmė ajo ishte konkurrentja mė bindėse pėr jurinė duke marrė vlerėsimin pozitiv por dhe duartrokitjet e publikut.


Dorina bashkė me nėntė konkurrentė vazhdon garėn pėr tė fituar 300 mijė euro dhe njė kontratė me shtėpinė diskografike mė tė madhe nė botė. Mbrėmė nė spektakėl ishte e pranishme dhe kėngėtarja me origjinė shqiptare Ana Oksa pėr tė promovuar diskun e sapo hedhur nė treg.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Dorina Leka vazhdon garėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: