ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Kardashian: Nuk pata nevojė pėr botox

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Kardashian: Nuk pata nevojė pėr botox    Fri Sep 24 2010, 19:38

Kim Kardashian ka pranuar se efektet anėsore tė shkaktuara nga botoxi, e kanė detyruar atė tė heqė dorė nga mjeti qė shėrben pėr fryerjen e gjinjve dhe pėrmirėsimin e defekteve tjera estetike.


Bukuroshja ka shokuar sė fundmi fansat e saj, kur u paraqit me sy tė mavijosur nė reality shou “Keeping Up With The Kardashians”. Tani 29 vjeēarja thotė se do tė heqė dorė nga botoxi.


“Nuk jam kundėr botoxit dhe kurrė nuk do ta gjykoja dikė qė i ėshtė nėnshtruar ndonjė procedure estetike kirurgjikale apo jo kirurgjikale, por mendoj se kur jeni tė rinj, ka mėnyra tjera pėr ta bėrė lėkurėn tuaj tė duket e bukur. Ka shumė produkte fantastike qė ju bėjnė tė dukeni tė rinj dhe tė bukur. Botoxi pėr mua nė kėtė moshė ishte thjesht i panevojshėm”, deklaroi Kardashian.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Kardashian: Nuk pata nevojė pėr botox
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: