ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Sedat Shala nė njė film pėr dublerėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Sedat Shala nė njė film pėr dublerėt    Fri Sep 24 2010, 19:36

Sedat Shala nga Krajkova e Gllogovcit do tė luajė nė filmin “Mrekullia e Bernit” nė rolin e futbollistit gjerman tė Dynamo Moscow, Kevin Kuranyi.


Nė kėtė film, qė do tė fillojė xhirimet nė fillim tė muajit nėntor nė Kėln tė Gjermanisė, Shala do tė luajė pėrkrah dublerėve tjerė, si tė atyre tė Oliver Kahn, Angelina Jolie, Tom Cruse, Johny Deep, Bill Clinton e Arnold Schwarzenegger.


Ky film flet pėr jetėn e futbollistėve dhe aktorėve tė famshėm, si dhe pėr dublerat zyrtarė tė tyre, tė cilėt i zėvendėsojnė ata nė shumė evenimente apo xhirime reklamash. Titulli i filmit “Mrekullia e Bernit” flet pėr fitoren e parė tė Kombėtares sė Gjermanisė nė Bernė tė Zvicrės nė vitin 1954.


Sedat Shala prej vitesh jeton nė Munih tė Gjermanisė. Nė vitin 2006, pėrmes njė konkursi tė hapur, ai ėshtė zgjedhur si dubleri mė i mirė i Kuranyt. Ndėrsa pasi kishte fituar tė drejtėn qė tė jetė dubleri zyrtar i futbollistit me prejardhje braziliane, Shala kishte nėnshkruar edhe kontratėn, e cila ia mundėson atij qė deri nė vitin 2011 tė bėjė reklama apo filmime nė vend tė sulmuesit gjerman.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Sedat Shala nė njė film pėr dublerėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: