ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Zanfina: Gazeta Shqiptare spekulon nė dėm timin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Zanfina: Gazeta Shqiptare spekulon nė dėm timin    Sun Sep 19 2010, 08:36

Zanfina Ismajli ka hedhur poshtė raportet pėr koncertin e dėshtuar tė saj, qė ėshtė pritur tė mbahet me datėn 4 shtator nė Bistro Pool & Club” nė Tiranė, duke thėnė se kėto janė spekulime qėllimisht tė iniciuara nga Gazeta Shqiptare.


“E gjitha kjo rrodhi nga Gazeta Shqiptare, apo mė saktė shtojca Bluetooth. Kjo ėshtė vetėm njė gėnjeshtėr. Mua mė kanė kontaktuar nga ‘Bistro Pool & Club’ nė Tiranė qė me datėn katėr shtator tė mbaj njė mbrėmje muzikore. Por pėr fat tė shtunėn, mė katėr shtator, nė Tiranė moti ishte i ftohėt dhe me shumė shi. Atė ditė, organizatori i mbrėmjes mė kontaktoi dhe me tha tė mos nisem fare nga Prishtina, sepse mbrėmja ėshtė anuluar, kjo ishte e tėra”, ka thėnė Zanfina pėr Telegrafi.com.


“Edhe pse unė nuk kam qenė e pranishme, mbrėmja ėshtė mbajtur me njė DJ dhe dy valltare, dhe me kohė ėshtė lajmėruar qė unė nuk do tė jem e pranishme. Por nuk ėshtė e vėrtet qė kanė qenė vetėm 30 njerėz, sepse nga burimet e sigurta unė jam e njoftuar qė ka qenė e mbushur salla plot”, ka shtuar kėngėtarja.


“Mendoj se e tėra kjo shpifje ndaj meje ka tė bėjė me Gjyqin qė Adelina ka me Gazetėn Shqiptare, por tani do tė kenė edhe nga unė”, ka pėrfunduar Zanfina.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Zanfina: Gazeta Shqiptare spekulon nė dėm timin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: