ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Miss Albania s’ka krizė!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Miss Albania s’ka krizė!    Sun Sep 19 2010, 08:25

Falenderojmė Zotin, qė dhe pse situata ekonomike ėshtė shumė e keqe nė mbarė botėn, ja dha mundėsinė “Miss Albania” tė rikthehet sėrisht…e kush do ta kishte menduar eh? E katėrta vajzė shqiptare do tė pėrzgjidhet miss nga trojet tona qė po buēasin nga bukuria dhe ēdo dy muaj opa njė tė bukur.Duket si njė ėndėrr, por ėshtė e vėrtetė. “Miss Albania” mė nė fund e mbushi mendjen dhe do ja japi kurorėn njė vajze tjetėr. Po them “Miss Albania”, sepse as nuk mė kujtohet se kush e ka fituar kėtė titull herėn e fundit hahahha. Javėn qė shkoi janė prezantuar tė gjithė konkuruesit nė tė dyja kategoritė Miss dhe Mister. Prezantimet janė bėrė si nė video edhe nė print e normalisht ne nuk mund te rrimė pa dhėnė dhe votėn, nė fakt mė mirė tė themi sygjerimin tonė, se kur vjen puna pėr bukurinė….kemi shije jo pėr gjė. Nga vajzat ne mendojmė se mė e bukura ėshtė Isi Topēiu, ndėrsa nga djemtė mė i bukuri ėshtė Eris Kadare. Ndėrkohė nuk mund tė rrimė dhe pa thėnė se duket qartė qė kanė pasur probleme me numrin e kandidatėve qė kanė dashur tė marrin pjesė nė kėtė konkurs,sepse pėrveē faktit qė disa nuk duhet tė jenė aty….
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Miss Albania s’ka krizė!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: