ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Seldi: Pyesni Domin pėr seksualitetin tim!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Seldi: Pyesni Domin pėr seksualitetin tim!   Thu Sep 02 2010, 20:31

Domenika Seldi Seldi: Pyesni Domin pėr seksualitetin tim!
<b>Look- tendencė, vokal- impresionues, shpirt tė ndjeshėm dhe natyrė gazmore. Protagonisti i Big Brother 3, Seldi Qalliu, ėndėrron tė pushtojė botėn e spektaklit. Ka provuar Big Brother si trampolinė, ndėrsa sfida e vėrtetė pėr tė fillon pikėrisht tani, kur tė tjerėt nuk kanė mė se ēfarė tė thonė. Sepse ai ėshtė artist dhe pėrpara e pret njė rrugė e gjatė. Njė rrugė qė ka filluar ta pėrshkojė pėrkrahu sė bashku me Domenikėn, vajzėn qė njohu dhe dashuroi nė Big Brother.

Nga Arjan Konomi Intervista para ndarjes nga DomenikaDitėt pa Domenikėn i duken tė pafundme, boshe dhe pa kuptim. Kur e takuam Seldin, Domenika kishte veē pak ditė qė ishte larguar pėr nė Itali, pėr tė rregulluar ca gjėra tė saj. Mungesa e saj lexohej qartė nė sytė e tij, ndėrsa bisedėn e ndėrprisnin herė pas here sms e dėrguara prej saj. Pak e nga pak, Seldi fillon tė tregojė pėr Domenikėn dhe dashurinė e tyre. Domi do tė kthehet pėr pak ditė, tregon ai, ndėrsa na rrėfen se tė dy kanė “braktisur” mamatė dhe jetojnė nė tė njėjtėn strehė, nė Tiranė. Muzika, spektakli, mamatė, Domenika dhe planet e sė ardhmes. Tė gjitha tė rrėfyera nga vetė Seldi, nė njė ditė tė nxehtė tė qershorit….Ti ishe banori mė artist nė BB. Si ėshtė lidhja jote me artin? Si nisi ajo

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Seldi: Pyesni Domin pėr seksualitetin tim!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS :: Intervista V.I.P-
Kėrce tek: