ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 VIP-at shqiptar, kush agjėron prej tyre ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: VIP-at shqiptar, kush agjėron prej tyre ?   Sun Aug 22 2010, 08:39

zajmina VIP at shqiptar, kush agjėron prej tyre ?
Java e dytė e muajit gusht, pėrkoi me fillimin e Muajit tė Madhėrishėm tė Ramazanit. “Bluetooth” i telefonoi zonjės Majlinda Bregu, e cila vitin qė shkoi e respektoi muajin e Ramazanit. Por ajo pyetjes sė gazetarit tė suplementit “Bluetooth” iu pėrgjigj miqėsisht duke thėnė: “Kėtė vit nuk kam agjėruar, me kismet do tė agjėroj Natėn e Kadrit”.

Edhe Rajmonda Bulku dhe Shega Ligori konfirmuan qe nuk po agjėronin. Pėr tė mbyllur listėn e deputetėve tė parlamentit shqiptar kontaktuam dhe me Enkelejd Alibeajn, i cili na pohoi gjithashtu se, nuk kishte mbajtur asnjė ditė Ramazan.


Duke qenė se, prej deputetėve nuk u mor asnjė pėrgjigje pozitive, “Bluetooth” mendoi ta provonte me kėngėtarėt.


E para ishte Ēiljeta Xhilaga, e cila gjithmonė e ka deklaruar me tė madhe se beson shumė nė Zot. “E kisha bėrė nijet qė tė agjėroja kėtė vit, por fatkeqėsisht nuk mundem pėr shkak tė koncerteve. Nuk ka kuptim qė gjithė ditėn tė agjėrosh dhe nė darkė tė nxjerrėsh kėmbėt jashtė nė koncert. Po tė ishte dimėr, do tė agjėroja me patjetėr. Do Zoti po ma sjell mbarė tė agjėroj Natėn e Kadrit”, pėrgjigjet plot dashuri Ēiljeta.


Zajmina Vasjari bėn pjesė gjithashtu nė kėngėtaret besimtare. “Kam agjėruar ditėn e parė tė muajit Ramazan, do tė agjėroj dhe ditėn e fundit si dhe “Natėn e Kadrit”. Koncertet na e bėjnė tė pamundur agjėrimin, jemi gjatė gjithė kohės nė lėvizje…”, shprehet bukuroshja Vasjari.


Tė njėjtin mendim me tė ndan edhe kėngėtarja Anjeza Branka, e cila gjithashtu do tė agjėrojė vetėm nė Natėn e Kadrit.


Duket se besimi ėshtė ruajtur mė shumė, pėrtej Shqipėrisė, nė Kosovė dhe Maqedoni.


Njė pjesė e mirė e kėngėtarėve si Shpat Kasapi, Adrijan Gaxha, Gili, Leonora Jakupi, pavarėsisht koncerteve tė shumta, kanė nisur agjėrimin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
VIP-at shqiptar, kush agjėron prej tyre ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: