ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Edona vjen me klip dhe album tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Edona vjen me klip dhe album tė ri    Tue Jun 22 2010, 19:32

Edona Llalloshi
Kėngėtarja Edona Llalloshi ka lansuar nė treg albumin e saj mė tė ri tė titulluar “Dilema”, dhe videoklipin e kėngės me titull “Romanca”.

Pas njė jave lansimi nė treg tė albumit tė ri, Edona Llalloshi duket e kėnaqur me mėnyrėn se si ėshtė pranuar ky projekt nė publik.


“Ka tri vite qė nuk kam edituar album. Dhe tė ju them tė drejtėn edhe kėtė vit isha nė dilemė tė lasoja njė album apo jo, sepse pėr tė realizuar njė album duhet njė pėrkushtim i madh. Dua qė kur tė nxjerr diēka nė treg, tė dal me diēka qė vėrtet ia vlen dhe pėlqehet nga njerėzit”, ėshtė shprehur kėngėtarja pėr tė pėrditshmen “Infopress”.


Edona po ashtu ka lansuar edhe njė videoklip tė ri, qė ka shoqėruar albumin “Dilema”. Videoja e kėngės “ Romanca” ėshtė realizuar nė Maqedoni nga produksioni “Fabrika”.


Pas promovimit tė albumit, Edona do tė fokusohet edhe kėtė verė pėr tė argėtuar pushuesit kosovar qė vizitojnė plazhin e Durrėsit. /Telegrafi/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Edona vjen me klip dhe album tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: