ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Eminem pėrkrah martesat homoseksuale

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Eminem pėrkrah martesat homoseksuale   Sat Jun 19 2010, 07:38

Eminem, Foto: AP
Eminemi ka ofruar mbėshtetjen e tij pėr martesat e tė njėjtės gjini dhe atė midis shtėpisė sė tij, pas ankesave tė shumta nė tė kaluarėn nga fansat pėr tekstet e tija kundėr homoseksualėve.

Eminemi ka fyer ashpėr Adam Lambert dhe disa kėngėtarė tė tjerė amerikanė homoseksualė me anė tė teksteve tė tij, ndėrsa tani pohon tė jetė pjekur dhe ta ketė kuptuar tė drejtėn e tyre pėr t’u martuar.


“Unė mendoj, qė nėse dy njerėz dashurohen mes vete, atėherė ēfarė? Mendoj se tė gjithė kanė tė drejtė tė trajtohen njėjtė, nėse dėshirojnė. Ky ėshtė ‘toleranti unė’. Mendimi im i pėrgjithshėm ėshtė mė i pjekur se sa ka qenė zakonisht”, theksoi Eminem.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Eminem pėrkrah martesat homoseksuale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: