ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Albumi i Springsteen dominon nё Evropё

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Albumi i Springsteen dominon nё Evropё   Sat Feb 21 2009, 02:13

Rokeri Bruce Springsteen ka mposhtur konkurrencėn e Lily Allen pёr tё mbetur nё krye tё listės sё albumeve mё tё shitura nё Evropё, me albumin e tij tё ri “Working On A Dream”.

Springsteen shėnoi kėshtu javėn e tretё numėr njё, derisa albumi i ri i Lily Allen, “It's Not Me, It's You”, debutoi nё pozitėn e dytё tё listės evropiane tё albumeve.

Kёngёtari Seal qėndron nё pozitėn e tretё me albumin “Soul” derisa Kings of Leon” me albumin “Only By The Night” dhe Pink me “Funhouse” mbeten nё pozitat katėr dhe pesė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Albumi i Springsteen dominon nё Evropё
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: