ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Pjesėmarrja nė Big Brother i kushton me divorc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Pjesėmarrja nė Big Brother i kushton me divorc   Wed Feb 18 2009, 02:45Pjesėmarrja e konkurrentes Adelajde Ljushka nė shoun real "Big Brother", i ka kushtuar asaj me divorc nga bashkėshorti, Agron Ljushka, njofton "Shekulli".
Nusja e familjes kavajase, ishte bėrė pjesė e aplikimit nė emisionin Big Brother pa dijeninė e pjesėtarėve tjerė te familjes sė bashkėshortit. Madje, sipas babait tė Agronit, as bashkėshorti i saj nuk dinte gjė pėr aplikimin.

"Ajo e ka bėrė ēdo gjė nė kokėn e saj pa na pyetur fare. Tė them tė drejtėn ne si familje na ka vrarė shumė opinioni publik, pasi Kavaja ėshtė vend i vogėl”, thotė babai i Agronit, ish-vjehrri i Adelajdes, Azemi.

"Edhe nėse ajo do tė na kishte treguar qė dėshiron tė marrė pjesė nė njė emision tė tillė, pėrsėri ne nuk do tė ishim dakord, por do t'i thoshim qė nuk ėshtė gjė e mirė pjesėmarrja nė atė emision dhe se kėtė duhet ta vendosė me burrin e saj qė ėshtė edhe djali ynė", shton Azemi.

Babai i Agronit, mė tutje tregon se si rrodhėn ngjarjet qė prej ditės kur djali i tij mori vesh qė nusja ka aplikuar nė Big Brother.

"Kishim vėnė re qė djali nuk ndjehej fare mirė, rrinte gjithė kohės i mėrzitur, por nuk shprehej se ku qėndronte problemi. Njė ditė erdhi dhe mė takoi nė qendėr tė qytetit dhe mė tregoi gjithēka. Tė them tė drejtėn u zhgėnjeva shumė nga sjellja e nuses, por prapė mendova qė kjo do tė kalonte. Kur kjo u shtrua pėr diskutim nė familje dhe morėm njė pėrgjigje negative nga Adelajdia, atėherė e pamė qė ishte njė situatė qė po e ēonte martesėn e tyre drejt dėshtimit".

"Na ka trishtuar sė tepėrmi kjo histori, pasi unė njė djalė tė vetėm kam dhe tė vijė nusja e tė na bėjė qendėr tė vėmendjes sė botės pėr keq, kjo nuk ėshtė e drejtė."

Kėshtu e quan Azemi gjendjen e krijuar qė kur nisi diskutimi brenda familjes e deri kur kjo u bė publike dhe e morėn vesh tė gjithė njerėzit.

Kur familja Lushkja e pa tė pamundur qė ta bindė Adelajden pėr tė mos marrė pjesė nė Big Brother, atėherė Agroni filloi ta ndjekė kėtė ēėshtje nė rrugė ligjore, duke kėrkuar divorcin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pjesėmarrja nė Big Brother i kushton me divorc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: