ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Longoria dhe Hatcher do t puthen pr tė ruajtur teleshikues

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Longoria dhe Hatcher do t puthen pr tė ruajtur teleshikues   Tue Feb 17 2009, 02:09Bosёt e serisё televizive “Desperate Housewives” kanё gjetur njё mёnyrё tё pazakontё prё tё ruajtur teleshikuesit pas largimit tё biondes Nicollette Sheridan. Ata planifikojnė puthje nё mes tё Teri Hatcher dhe Eva Longoria Parker.
Televizioni amerikan ABC zbuloi se Sheridan, qё luante rolin e pronares sё restorantit “Wisteria Lane”, Edie Britt, nuk do tё jetё pjesё e sezonit tё ardhshёm tё serisё.

Dhe pёr tё mbajtur numrin e teleshikuesve nё nivel, realizuesit e serisё kanё menduar njё mёnyrё pёr tё mbajtur publikun para ekranit, njё aksion nё mes tё dy vajzave dhe sipas disa burimeve ata do tё jenё pikėrisht Teri Hatcher dhe Eva Longoria Parker.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Longoria dhe Hatcher do t puthen pr tė ruajtur teleshikues
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: