ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rihanna i jep fund lidhjes me Chris Brown

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Rihanna i jep fund lidhjes me Chris Brown   Sun Feb 15 2009, 23:27Rihanna raportohet se e ka hequr qafe tё dashurin e saj Chris Brown, pas skandalit tё javės sё kaluar kur reperi e kishte sulmuar kёngёtaren.

Rihanna, 20-vjeēare, dukej se dėshironte tё vazhdojё tё qėndrojё nё krah tё Brown, por pasi kishte dėgjuar miqtė dhe familjarėt e saj, tё cilėt kishin kėrkuar ajo tё ndahet nga ai, kёngёtarja kishte vendosur t’i japė fund lidhjes.

“Rihanna vėrtet mendonte se Chris ishte dashuria e jetės sё saj. Por, kur ēdokush filloi ta vendosė nё pikėpyetje lidhjen e tyre, ajo shpėrtheu nё lot dhe pa dёshirё ka pranuar se ata janė nё tё drejtė”, ka thёnё njё burim.

“Ajo thjesht nuk mund tё besojė se kjo pėrfundoi nё kёtё mёnyrё”, ka shtuar burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna i jep fund lidhjes me Chris Brown
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: