ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Swayze kryeson nė sondazhin e Valentinit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Swayze kryeson nė sondazhin e Valentinit   Sun Feb 15 2009, 02:55Aktori i cili vuan nga kanceri, Patrick Swayze, ėshtė mbreti i filmave romantik, pasi filmi “Ghost” ka kryesuar nė njė sondazh pėr filmin mė tė mirė tė realizuar ndonjėherė pėr dashurinė, derisa filmi tjetėr i tij “Dirty Dancing” ėshtė renditur nė pozitėn e dytė.

Nė filmin e vitit 1990 Swayze luan rolin e njė shpirti (tė vdekuri) i cili komunikon me tė dashurėn e tij, qė ėshtė luajtur nga Demi Moore.

Filmi u rendit i pari nė sondazhin e Ditės sė Valentinit tė zhvilluar nga HMV, qė kėrkonte filmin mė romantik tė tė gjitha kohėve.

Filmi tjetėr i Swayze, ai i vitit 1987, “Dirty Dancing”, u rendit i dyti, derisa “The Notebook”, ku luajnė Rachel McAdams dhe Ryan Gosling, ka marrė vendin e tretė.
Filmat “Titanic” dhe “Pretty Woman” kanė mbyllur top pesėshin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Swayze kryeson nė sondazhin e Valentinit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: