ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Abdul: Rihanna dhe Beyonce janė frymėzuar nga unė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Abdul: Rihanna dhe Beyonce janė frymėzuar nga unė   Sun Jan 25 2009, 01:25Anėtarja e jurisė nė spektaklin pėr talentė “America Idol”, Paula Abdul, thotė se ajo ka qenė frymėzimi i superyjeve, Rihanna dhe Beyonce.
Abdul ėshtė bėrė e famshme nė vitet e tetėdhjeta duke shitur mė shumė se 23 milionė albume nė mbarė botėn dhe duke kryesuar disa herė top-listat amerikane, para se tė bėnte njė pauzė nė vitin 2000.

Ndėrsa tani, Abdul thotė se karriera e saj dhe videoklipet muzikore janė paraprirės tė muzikės dhe yjeve tė sotme.

“Videoklipet e mia qėndrojnė ende nė hap me kohėn. Ato janė si kalendar pėr cilindo kėngėtar. Madje edhe Rihanna dhe Beyonce kanė kėrkuar t’u jap leje t’i imitojnė ato. Ėshtė vėrtet kėnaqėsi kur shoh ndikimin tim nė muzikėn e kohės sė sotme dhe ndjehem mirė qė kam lėnė njė shenjė”, ėshtė shprehur Abdul.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Abdul: Rihanna dhe Beyonce janė frymėzuar nga unė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: