ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Def Leppard dhe Poison nė turne tė pėrbashkėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Def Leppard dhe Poison nė turne tė pėrbashkėt   Thu Jan 15 2009, 21:33Frontmeni i grupit "Poison", Bret Michaels, ka zbuluar planet se dėshiron tė bashkohet me rokerėt e grupit "Def Leppard" pėr njė turne nė verėn e kėtij viti, me qėllim qė t’u japin fund zėnkave qė kanė pasur dy grupet kohėve tė fundit.

Michaels kishte ndėrruar fjalė me vokalistin e “Def Leppard”, Joe Elliot, nė qershor tė vitit qė shkoi, pasi Elliot e kishte kritikuar grupin “Poison”, duke nxitur njė luftė fjalėsh ndėrmjet grupeve.

“Def Leppard dhe Poison do tė shkojnė nė turne tė pėrbashkėt kėtė verė. Tė dy grupet kanė aq shumė hite dhe ne gjithmonė kemi dhėnė koncerte tė jashtėzakonshme. Prandaj tani kur jemi bashkė do tė jetė dyfish mė mirė”, ka thėnė frontmeni i “Poison”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Def Leppard dhe Poison nė turne tė pėrbashkėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: