ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Brad Pitt quhet ‘i shėmtuar’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Brad Pitt quhet ‘i shėmtuar’   Wed Jan 14 2009, 15:03Aktori Brad Pitt ka mbetur i skuqur nё ndarjen e ēmimeve Golden Globe gjatё tё dielės, pasi njё grua e dehur i kishte thёnё atij se duket ‘i shёmtuar’.

Pitt, sё bashku me partneren e tij Angelina Jolie, ndoqi ndejėn pas ndarjes sё ēmimeve prestigjioze, ku njё grua e paturpshme u konfrontua me Brad dhe i ka thёnё atij se ai nuk duket nё formėn mё tё mirё nё filmin e ri “The Curious Case Of Benjamin Button”.

“Brad ishte duke biseduar me miqtė nё ndejė kur koj grua, e cila ishte e dehur, iu drejtua atij. Ajo foli dhe foli se si grimi pėr plakje nё filmin ‘The Curious Case Of Benjamin Button’ e ka bёrё atė tё ‘duket i shėmtuar si qen’,”, ka thёnё njё burim i brendshėm.

“Brad e ka dėgjuar me edukatė dhe i shpjegoi se grimi ishte esencial pёr tё treguar ngjarjen nё mёnyrё tё duhur. Gruaja pėrfundimisht heshti pёr njё moment, pastaj shikoi afėr nё fytyrėn e Brad”.

“Pastaj tha, ‘Duhet definitivisht ta ruash atё mjekėr, pasi duket shumё tmerrshėm’, para se tё largohet. Miqtё e Brad u dėrmuan sё qeshuri”, ka shtuar burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Brad Pitt quhet ‘i shėmtuar’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: