ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Edhe njė fėmijė nė familjen Jolie-Pitt?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Edhe njė fėmijė nė familjen Jolie-Pitt?   Wed Jan 07 2009, 14:22


Ēifti i famshėm hollivudian, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, kanė vendosur tė adoptojnė edhe njė fėmijė tjetėr nga Etiopia.

Jolie dhe Pitt, tė cilėt kanė tre fėmijė biologjikė dhe tre fėmijė tė adoptuar, planifikojnė tė udhėtojnė nė shtetin afrikan pa pėrfunduar janari dhe tė adoptojnė edhe njė fėmijė.
“Brad dhe Angelina kanė parė fotografitė e njė vajze dyvjeēare, tė cilėn dėshirojnė ta adoptojnė. Nėse gjithēka shkon nė bazė tė planit, ata to t’i nėnshkruajnė dokumentet personalisht nė kryeqytetin Addis Ababa dhe pas dy ditėsh do tė mund ta marrin vajzėn”, ka thėnė njė burim i afėrt me ēiftin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Edhe njė fėmijė nė familjen Jolie-Pitt?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: