ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Victoria: Syzat e mėdha mi mbulojnė tė metat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Victoria: Syzat e mėdha mi mbulojnė tė metat   Mon Jan 05 2009, 13:34


Ish-anėtarja e bendit Spice Girls, Victoria Beckham, e cila ėshtė e martuar me yllin e futbollit David Beckham, thotė se ajo duket si “pleh” nė mėngjes.

“Dukem si pleh (nė mėngjes). Kam tre fėmijė. Kurrė nuk vendosi grim ose tė vishem nė shtėpi. Kjo ėshtė arsyeja se pse mbaj syze tė mėdha. Ata mbulojnė tė metat e shumta”, ka thėnė Victoria.

Victoria po ashtu thotė se nuk mund tė kuptojė pse ajo dhe David, 33-vjeēar, ndiqen nga paparacit nė LA, duke shtuar se “ka njerėz shumė mė shumė interesantė nė Hollywood se ata”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Victoria: Syzat e mėdha mi mbulojnė tė metat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: