ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Johansson: Nuk mė pėlqen tė jem seks simbol

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Blut-Angel
Admin
Admin


Numri i postimeve : 1360
Age : 29
Location : student
Reputation : 0
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Johansson: Nuk mė pėlqen tė jem seks simbol   Mon Dec 29 2008, 22:51Aktorja hollivudiane Scarlett Johansson e urren statusin e saj prej 'seks simboli' dhe mezi pret qė ta ndėrrojė kėtė imazh dhe tė luajė role mė "tė vėshtira".
Bukuroshja e filmit “Lost In Translation” nuk dėshiron qė tė ēmohet pėr pamjen e saj magjepsėse, por preferon qė tė pėrqendrohet nė vlerat e saja tė aktrimit.

“Dėshiroj qė tė pėrparoj mė shumė si aktore dhe tė plakem si aktore e merituar. Unė jam nė njė moshė ku tė gjithė mė ēmojnė pėr imazhin seksi, gjė qė tani pėr tani nuk ėshtė shumė keq. Mirėpo kur tė plakem nuk do tė jem kėshtu”, ka shpjeguar aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pejanet.tk
 
Johansson: Nuk mė pėlqen tė jem seks simbol
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: