ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Qeveria e re!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Gold Member
Gold Member


Numri i postimeve : 563
Reputation : 2
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Qeveria e re!!!   Sat Feb 09 2008, 04:31

Me ne fund i erdh radha edhe Hashim Thaqit,qe te jet Kryeminister i Kosoves!
Qe nga dita e neserme edhe zyrtarisht Hashim Thaqi,do te jet Kryeminister i Kosoves m mandat te zgjatur nga vet fituesit e zgjedhjeve 4 vjeqar,si dhe 5 vjeqar te Presidenit,kjo per Partit opozitare si dhe per KMLDNJ,eshte konsideruar si jo demokratike.

Ja perberja e re e Qeveris se Kosoves.

Kryeminister Hashim Thaqi
Kryeter Fatmir Sejdiu
Kryetar Parlamenti Jakup Krasniqi
Ministria e Puneve te Mbrendshme Zenun Pajaziti
Ministria e Ekonomis dhe Financave Ahmet Shala
Ministria e Energjetikes dhe Miniserave Gjystina Pula-Shiroka
Ministria e Sherbimeve Publike Arsim Bajrami
Ministria e Bujqesis Pylltaris dhe Zhvillimit Rural Idriz Vehapi
Ministria e Transportit dhe Poste Telekomunikacionit Fatmir Limaj
Ministria e Arsimit Enver Hoxhaj
ZevendesKryeminister Hajredin Kuqi
LDK
Ministre e Drejtesis Nekibe Kelmendi
Ministria e Pushtetit Lokal Sadri Ferati
Ministria e Kultures,Rinis,Sportit dhe Qeshtjeve Jo rezidente Skender Hyseni
Ministria e Tregtise dhe Industris Lutfi Zharku
Ministria e Shendetsis Alush Gashi
ZevendesKryemisniter Rame Manaj
Minoritetet
Ministria e Planifikimit Hapsinor Mahir Jaggjillar
Ministria e Kthimit dhe Minoriteteve Boban Stankoviq
Ministria e Punes dhe Mirqenies Sociale Nenad Rashiq
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://xoface.albanianforum.net
 
Qeveria e re!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Politika & Shtypi :: Politika :: Politika-
Kėrce tek: