ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Si te punoni ne 4 Desktopa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Si te punoni ne 4 Desktopa   Fri Jan 11 2008, 20:33

Nėse Ju pengojn Gjat instalimit Te Programve apo Keni qef Me len MSN MESSENGER Hapur. Por Pa ja Prekur Askush Atėher Ky programi Virtual DEsktop Ju mundėson Pėr keto Far Gjėra

Sė Pari e Shkarkojm apo (Downlod) kėtu

Kodi:
http://ovh.dl.sourceforge.net/sourceforge/virtual-desktop/DesktopSetup.exePastaj e instalojm. Pas instalimit te Virtual DEsktop
Shkoni TEK START
TANI TEK PROGRAMS
Pastaj TEK Virtual Desktop Dhe pastaj e hap Virtual Desktop Pritni Pak njo 10 sekonda Edhe ju DEL OK.
Pasi Gjith kesaj. Tani te Ju tregoj Komandat se si me Perdor
Ju mund ti Ndrroni DEsktop-at Sipas Kėtyre Komandave
Dmth ne Tastier i shtyp dhe tani ndrrohen
alt+1, Alt+2, Alt+3 or Alt+4.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te punoni ne 4 Desktopa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė ndryshme :: HACK-
Kėrce tek: