ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Ingrid Gjoni shpėrngulet nė Spanjė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Ingrid Gjoni shpėrngulet nė Spanjė?   Tue Feb 15 2011, 19:31


1/3Kėngėtarja Ingrid Gjoni, qė prej pak javėsh i mungon Tiranės, duket se nuk ka ndėr mend tė kthehet nė vendin e saj. Pas qėndrimit nė Cyrih, kėngėtarja ėshtė nisur drejt Milanos, pėr njė koncert, ndėrsa destinacioni i fundit ishte Spanja. Dhe kjo, jo si njė qėndrim disa ditor pėr ndonjė koncert, por shumė mė tepėr. Kėngėtarja ka vendosur qė pėr disa kohė tė jetojė larg Shqipėrisė dhe vendi i saj i jetesės sė re, do tė jetė pikėrisht vendi turistik i Evropės. “Do tė jetoj pėr disa kohė atje. Kam nevojė tė shkėputem pėr momentin nga Tirana”, tregon ajo. Nuk dihet nėse kjo shkėputje e Gjonit ka lidhje me aktivitetin e saj muzikor, apo jetėn private. K...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Ingrid Gjoni shpėrngulet nė Spanjė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: