ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Pjesė e engjėllusheve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Pjesė e engjėllusheve   Tue Feb 15 2011, 19:241/3

Minka Kelly sė shpejti duhet t’i bashkohet ekipit tė aktorėve tė cilėt do tė gjenden nė “remake-n” e ABC-sė tė filmit “Charlie’s Angles”. Pėrveē Minka-s, afėr nėnshkrimit tė kontratės ėshtė edhe Rachael Taylor.
Mė herėt ėshtė njoftuar se nė kėtė ribėrie do tė interpretojė edhe Annie Ilonzeh. Nė serialin origjinal tė viteve tė ’70, “Charlie’s Angles”, kishin luajtur Farrah Fawcett, Kate Jackson dhe Jaclyn Smith.
Siē njoftojnė mediet amerikane, Kelly do ta interpretojė ish-ushtaren, eksperten pėr armė dhe luftė. Taylor do ta luajė Abby-n, “engjėllushen” mė tė re, ndėrsa personazhi i Ilonzeh-it do tė quhet Kate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Pjesė e engjėllusheve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: