ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Melinda, ndėr mė tė preferuarat nė “American Idol”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Melinda, ndėr mė tė preferuarat nė “American Idol”   Tue Feb 15 2011, 19:211/3

Teksa auditimeve dhe pėrzgjedhjeve tė finalistėve nė edicionin e ri tė “American Idol” po i vjen fundi, shqiptarja Melinda Ademi vazhdon tė kryesojė si njė prej konkurrenteve mė tė preferuara tė kėtij viti.
Pėrveēse videoja e auditimit tė saj ėshtė njė prej mė tė shikuarave nė YouTube, kėngėtarja e re radhitet e pesta nė listė e konkurrentėve mė tė preferuar tė kėtij viti.
Kjo listė kryesohet nga Chris Medina, i cili ka fituar zemrat e publikut jo vetėm prej talentit tė tij, por dhe historisė tragjike qė shoqėroi kėtė audicion.
Ky ėshtė edicioni i dhjetė i “American Idol” dhe ne shpresojmė qė kėtė vit, nė mos fituese tė paktėn tė kemi njė shqiptare nė top5. /vipat/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Melinda, ndėr mė tė preferuarat nė “American Idol”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: