ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Sekretet “e vogla” tė personave tė famshėm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Sekretet “e vogla” tė personave tė famshėm   Tue Feb 15 2011, 19:171/3

Pėrveē qė janė tė njohur, bukur dhe po thuajse tė gjithė ua kanė zili, kjo nuk do tė thotė qė tė gjitha janė nė rregull nė jetėn e tyre.
Disa prej tyre kanė pasur problem me dėgjimin, disa frikėsohen nga fluturat, disa flenė nė orman, si dhe shumė fshehtėsi tjera tė cilat deri mė sot askush nuk i ka ditur.
Nė vazhdim do t’i publikojmė sekretet “e vogla”, anėn e panjohur tė personave tė famshėm.
Halle Berry
Halle Berry, sot njėra nga femrat mė tė dėshiruara nė botė, para se tė bėhej e famshme kishte qenė nė lidhje me Danny Wood-in, anėtarin e grupit dikur tė popullarizuar “New Kids od the Block”, ndėrsa u ndanė pasi qė anėtarėt e grupit menduan se ka qenė “groupie”!
Aktorja kohė mė parė e zbuloi se ėshtė e shurdhėr nė veshin e majtė, dhe kjo pėr shkak tė dhunės sė ish-tė dashurit dhe goditjes sė tij.
George Clooney
Zemėrthyesi i Hollywood-it, aktori i mirėnjohur George Clooney ndonjėherė fle nė orman pasi qė dhomat nė shtėpinė e tij nė Los-Angeles kanė shumė “ndriēim”, tė cilin nuk mund ta zhduk.
Christina Applegate
Christina Applegate mund tė krenohet se “i ka lėshuar mjekėr” Brad Pitt-it, duke e lėnė dhe atė nė mėnyrė shumė tė pazakontė. Me tė nė vitin 1989 kishte ardhur nė ceremoninė e shpėrblimeve MTV, por atje e kishte lėnė tė vetėm dhe kishte shkuar me njė mashkull tjetėr.
Richard Gere
Po tė mos merrej me aktrim, Richard Gere me siguri qė do tė merrej me atletikė. Nė fakt, ai ka qenė student i universitetit “Massachusetts” falė bursės qė e fitoi pėr gjimnastikė.
Mila Kunis
Ylli i serialit “That '70s Show” Mila Kunis e zbuloi sė fundi se me vite ka qenė e verbėr nė njė sy, dhe se kėtė askush nuk e ka ditur. Shikimi i ėshtė rikthyer me anė tė operacionit nė tė cilin u nėnshtrua disa muaj mė parė.
Demi Moore
Edhe aktorja e mirėnjohur, Demi Moore si fėmijė ka qenė gati plotėsisht e verbėr nė njėrin sy, ndėrsa pėr shkak tė operacionit me vite i ėshtė dashtė tė mbajė fashėn nė sy.
Kelsey Grammer
Ylli i “Frasier” Kelsey Grammer ka njė tė kaluar tė tmerrshme. Babai i ėshtė vrarė nė vitin 1968, ndėrsa shtatė vjet mė vonė motra i ėshtė dhunuar dhe vrarė. Dy vėllezėrit e tij binjakė kanė vdekur nė vitin 1980, gjatė zhytjes kur i sulmoi qeni i detit.
Nicole Kidman
Nicole Kidman frikėsohet aq shumė nga fluturat sa qė si fėmijė shtangej dhe nuk mund tė futej nė shtėpi nėse do tė shihte ndonjė. Frikėn u mundua ta mposhtė me shkuarjen nė ekspozitėn e fluturave, por kjo nuk i ndihmoi. “Sa bizare, nuk frikėsohem nga gjarpri apo merimanga, por tmerrohem shumė nga fluturat”, deklaroi me njė rast Kidman.
Matthew Perry
Edhe Matthew Perry e ka sekretin e tij. Atij i mungon njė pjesė e gishtit tė tij tė mesėm tė dorės sė djathtė tė cilin e humbi pėr shkak tė aksidentit tė shkaktuar gjatė mbylljes sė derės.
Julia Roberts
Julia Roberts gjithmonė para realizimit tė projekteve grimohet e shtrirė nė shpinė. Beson qė kjo i jep pamje tė freskėt. Se fjetja nė shpinė ėshtė shumė e mirė dhe ėshtė luftėtare e denjė kundėr rrudhave nga kanė “bindur” edhe yjet e tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Sekretet “e vogla” tė personave tė famshėm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: