ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Kush e “detyroi” tė martohej

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Kush e “detyroi” tė martohej   Tue Feb 15 2011, 19:16Aktorja e famshme Julianne Moore tha se ėshtė martuar me regjisorin Bart Freundlich-in pasi qė kėtė ia kėshilloi psikoterapeuti i saj.
“Arsyeja e vetme se pse jam martuar nė vitin 2003 kanė qenė fėmijėt e mi. Psikoterapeuti im mė tha se martesa e mban familjen dhe se kjo gjė m’u duk e logjikshme”, tha Moore.
“Bart dhe unė jemi sė bashku me vjet. E kemi djalin 13-vjeēar Caleb-in dhe vajzėn 8-vjeēare Liv-in. Nuk jemi tė vetmit nga ēiftet e famshme tė cilėt fėmijėt e tyre i marrin me vete kudo qė shkojnė edhe pėrkundėr asaj qė i ndajmė nga shokėt dhe shkolla. Pėr shkak tė pėrvojės sime tė fėmijėrisė, pėrpiqem ose tė punoj nė New York apo tė fluturoj, kur familja ime mund tė udhėtojė me mua”, potencoi aktorja 50-vjeēare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Kush e “detyroi” tė martohej
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: