ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Shtyhen cili ėshtė prindėr mė i keq

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Shtyhen cili ėshtė prindėr mė i keq   Tue Feb 15 2011, 19:14Katie Price, e njohur si Jordan dhe ish-bashkėshorti i saj Peter Andre janė duke u shtyrė rreth asaj se kush ėshtė prind mė i keq. Grindjen e filloi Peter i cili nuk mund ta kuptojė se pse Jordan nuk e ka njoftuar pėr lėndimin e vajzės sė tyre 3-vjeēare.
Vajza e tyre Princess ėshtė djegur nė saunė kur kishte qenė me tė ėmėn nė skijim nė Zvicėr. Jordan nė anėn tjetėr e akuzoi Peter-in se i shfrytėzon fėmijėt e tyre nė mėnyrė qė tė fitojnė sa mė shumė vėmendjen e opinionit.
Por, Peter insiston nė atė se Katie sė paku ka mundur ta njoftojė pėr aksidentin qė ka ndodhur. Jordan e sqaroi se bėhet fjalė pėr njė lėndim tė vogėl dhe se Princess do tė bėhet mirė. Por, tregimi nuk pėrfundon kėtu.
Katie ia rikujtoi Peter-it se djali i tyre Harvey nė vitin 2007 fitoi djegie pasi qė Peter deshi ta lante me ujė tė nxehtė nė vaskė. Peter nė fund tha se nuk ndihet aspak fajtor, vetėm se dėshiroi pėrgjigje pėr gjendjen shėndetėsore tė vajzės sė tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Shtyhen cili ėshtė prindėr mė i keq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: