ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Real 1 dhe DJ Blunt bashkėpunim me 2po2 dhe Capital T

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Real 1 dhe DJ Blunt bashkėpunim me 2po2 dhe Capital T   Tue Feb 15 2011, 19:11Real 1 ka zbuluar pėr Telegrafi.com se kėnga e radhės e tij dhe DJ Blunt do tė jetė njė bashkėpunim me 2po2 dhe Capital T.
Njėri ndėr reperėt mė tė mirė nė Kosovė, emri i vėrtetė i tė cilit ėshtė Ilir Zhitia, e cili gjithmonė qėndron nė krah me DJ Blunt, po ashtu ka thėnė se kėnga, e cila flet pėr muzikėn hip-hop, do tė shoqėrohet edhe me njė klip.
“Bashkėpunimi i imi dhe DJ Blunt kėsaj radhe ėshtė me 2po2 dhe Capital T. Sė shpejti do tė realizojmė edhe videoklipin. Teksti i muzikės mė shumė flet pėr muzikėn hip-hop. Nuk dėshiroj tė zbuloj mė shumė sepse dėshirojmė tė mbetet befasi”, ka thėnė Real 1 pėr Telegrafi.
Real 1 gjithashtu ka bėrė tė ditur se ai me DJ Blunt sė shpejti do tė vijnė me njė kėngė tjetėr tė re tė cilėn po ashtu do ta shoqėrojnė me klip.
“Jemi duke punuar shumė. Pėrveē bashkėpunimit mes 2po2 dhe Capital T, unė dhe DJ Blunt kemi realizuar njė kėngė tjetėr tė re qė sė shpejti edhe kjo pritet tė realizohet me klip”, ka pėrfunduar reperi duke hezituar tė jap mė shumė detaje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Real 1 dhe DJ Blunt bashkėpunim me 2po2 dhe Capital T
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: