ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Ishte e vėshtirė “me nxanė” Afėrditėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Ishte e vėshtirė “me nxanė” Afėrditėn   Sun Feb 06 2011, 15:27


1/3
Lidhja e tyre akoma ėshtė e fortė. Deri mė tani nuk kanė pasur kriza dhe zėnka duke pasur parasysh qė Afėrdita e mirėkupton tė fejuarin nė profesionin qė ka. Momentalisht Shpati e viziton shpesh nė Prishtinė, pėr shkak se Afėrdita, pasi fitoi kurorėn e “Miss Universe”, jeton aty nė njė banesė luksoze, nė njė afat prej njė viti, tė cilėn ia kanė dhėnė organizatorėt e eventit. Nė anėn tjetėr, Shpati i ndodhur nė njė emisionin televiziv “Diagnoza”, ka rrėfyer shumė gjėra rreth lidhjes sė tyre. Pėr fillimin e lidhjes sė tyre, kėngėtari shprehet: “Jemi takuar nė Ulqin, aty u njohėm dhe biseduam por nuk ishte e lehtė tė fitoja zemrėn e saj”. Sa u pė...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Ishte e vėshtirė “me nxanė” Afėrditėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: