ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Shakira i jep fund lidhjes 11-vjeēare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Shakira i jep fund lidhjes 11-vjeēare   Sun Jan 30 2011, 10:49Kėngėtarja kolumbiane edhe zyrtarisht i ka dhėnė fund lidhjes sė saj 11-vjeēare me tė dashurin argjentinas Antonio de la Rua. Ēifti kishte ardhur nė pėrfundim se duhet tė ndahen, por sipas tyre, kjo do tė jetė vetėm pėrkohėsisht.


"Gjatė 11 viteve sė bashku, e kemi dashur njėri-tjetrin shumė dhe kemi qenė pranė njėri-tjetrit”, kanė deklaruar ata nė komunikatėn pėr shtyp. Ata kanė shtuar se vitet e tyre sė bashku, ishin mė tė mirat nė jetė dhe kanė pasur njė lidhje pėrplot dashuri dhe miqėsi.


Shakira viteve tė fundit vazhdimisht kishte deklaruar se dėshiron fėmijė me Antonion, por duket se ai nuk ishte i gatshėm pėr kėtė, kėshtu qė kanė vendosur tė ndahen.


Sė fundmi mediet spanjolle kanė shkruar se kėngėtarja ka qenė nė lidhje dashurie me futbollistin e Barcelonės Gerard Pique, ku disa herė janė parė sė bashku nė hotel.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Shakira i jep fund lidhjes 11-vjeēare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: