ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Argėtim i ēmendur i Sheen-t me pornoaktore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Argėtim i ēmendur i Sheen-t me pornoaktore   Sun Jan 30 2011, 10:47Pasi nė fund tė tetorit tė kaluar ishte demoluar njė dhomė nė hotelin “Plaza” tė Nju Jorkut dhe nė dollap e kishte mbyllur pornoaktoren Capri Anderson, e cila mė pas e kishte paditur, Charlie Sheen sėrish po ‘ēmendet’.


Aktorin tani e kanė parė nė hotelin ‘The Palms’ nė Las Vegas, duke u dehur me vodkė. Ai mysafirėve tjerė nė kafaze, u ishte ankuar se producentėt e serisė “Two and a Half Man”, po i bėjnė presion qė tė shkoj nė rehabilitim, por ai nuk planifikon ta bėj kėtė.


Djaloshi i ‘keq’ nė kėtė hotel nuk ishte vetėm, por nė dhomėn e hotelit, ai ėshtė argėtuar me tri aktore tė pornografisė, tė cilat ishin tė pranishme nė njė ceremoni tė ndarjes sė ēmimeve pornografike. Njėra prej tyre ishte Bree Olson 23-vjeēe, porno-aktore e cila nė vitin 2008, kishte fituar ēmimin pėr skenėn mė tė mirė tė seksit anal.


Nė faqen e saj zyrtare shkruan se ajo ēmendet pas meshkujve mė tė moshuar, kėshtu qė Sheen plotėsisht ėshtė pėrshtatur me kėrkesat e saj. Me kėtė bukuroshe thuhet se ai e ka festuar edhe vitin e ri dhe atė nė qytetin e saj tė lindjes nė Indiana.


Emrat e dy porno-aktoreve tė tjera nuk janė mėsuar, por ato kanė qėndruar nė dhomėn e tij deri nė mėngjes.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Argėtim i ēmendur i Sheen-t me pornoaktore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: