ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Zana Krasniqi fillon punėn si modele

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Zana Krasniqi fillon punėn si modele   Wed Jan 19 2011, 19:34

Javė mė parė modelja kosovare Zana Krasniqi kishte udhėtuar drejt
1/3

Nj-u Yorkut pėr tė kėrkuar kontrata tė reja atje, pasi nė Kosovė kishte kohė qė nuk kishte sfiluar apo reklamuar ndonjė produkt dhe se prania e saj nė shtypin rozė ka qenė mė shumė evidente kur kishte filluar lidhjen me futbollistin Lorik Cana dhe mė vonė mediat sikur e harruan.


Udhėtimi drejt Shteteve tė Bashkuara i ndihmoi Zanės edhe pėr njė rikthim nė ballinėn e revistės “Teuta” me foto tė realizuara tek Fadil Berisha, ndėrsa disa ditė mė vonė ajo u shfaq pėrsėri nė “Christmas party” organizuar nga Fadili, i cili kishte grumbulluar tė gjitha bukuroshet shqiptare tė cilat kishin fituar nėpėr evenimentet e organizuara nga ai, nė mesin e tė cilave ishte dhe Zana e shoqėruar nga modelja tjetėr Tika Camaj, dhe qė tė dyja kishin shfrytėzuar rastin tė afronin buzėt pranė njėra tjetrės duke bėrė me dije se mes tyre shoqėria ėshtė tepėr e madhe.


Siē mėsojmė, Zana po qėndron akoma nė Nju York dhe sapo ka lanēuar njė album me foto tė reja tė realizuara atje, foto tė cilat do tė shfrytėzohen pėr reklama tė ndryshme. Kjo tregon se modelja i ėshtė pėrveshur punės, pasi i ka parė koleget e saj qė janė shumė aktive nė modė dhe fitojnė shumė, ndėrsa qėndrimi nė Kosovė nuk sjell ndonjė pėrfitim tė madh.


Qėndrimi atje pėrveē lekėve sjell dhe udhėtime tė shumta nėpėr botė. /PanoramaPlus/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Zana Krasniqi fillon punėn si modele
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: