ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Sė shpejti baba

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Sė shpejti baba   Wed Jan 19 2011, 19:25Aktori i famshėm i Hollivudit Owen Wilson, sė shpejti pėr herė tė parė do tė bėhet baba. E dashura e tij Jade Duell, me tė cilėn ėshtė nė lidhje mė shumė se njė vit, ėshtė shtatzėnė, ndėrsa ēifti dėshiron qė fėmija i tyre tė lindė nė Havaje.


"Owen dhe Jade janė shumė tė lumtur qė do tė bėhen prindėr”, ka deklaruar zėdhėnėsi i aktorit 42-vjeē. Ai para Jade-it ka qenė nė lidhje me aktoren Kate Hudson, ndėrsa pikėrisht pėr shkak tė ndarjes nga ajo, kishte tentuar tė vetėvritej, duke i prerė venat nė duar dhe duke gėlltitur njė grumbull medikamentesh.


Por duket se ai ka arritur tė tejkaloj atė periudhė tė rėndė tė jetės dhe tani do t’i gėzohet atėsisė

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Sė shpejti baba
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: