ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Njė kėnge e re nga Laureta Meēi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Njė kėnge e re nga Laureta Meēi   Sat Jan 01 2011, 11:19
1/3

Bukuroshja shqiptare me banim nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės sa po ka publikuar kėngėn e saj mė tė re me titull “Turn Around”. Nė tekstin e kėngės sė saj ka fjalė Anglisht edhe Shqip si pėr t’i treguar tė gjithėve origjinėn e saj nga Shqipėria.Kėnga e re e Meēit ėshtė e stilit club – dance. Kėnga ėshtė realizuar nė studion “Mindsmack” nė Manhatten, vjen pėr dėgjuesit e apasionuar tė kėsaj rryme me tekst dhe muzikė nga Brian Rund. “Turn Around” do tė bėhet dhe nė versionin remix.Pas promovimit tė saj nė SHBA, Lureta Meēi do tė nisė njė turne ku do tė promovojė kėngėn e saj dhe nė Evropė. Luretėn e gjen tė pėrfshirė nė njė ritėm frenetik, videoklipe, koncerte dhe angazhime nė kinematografi.Mes tė tjerash, Meēi sapo ka marrė njė rol tė ri nė filmin “Disciple”, i cili do tė shfaqet sė shpejti nė kinema dhe do tė dalė dhe nė DVD.Filmi ėshtė njė triller psikologjik dhe Laureta Meēi do tė luajė rolin e njė kėngėtareje tė njohur, e cila e ndihmon zgjidhjen e vrasjes. Nėn zėrin e saj do tė kėndohet dhe kolona zanore e filmit “Disciple”. /Sh2

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Njė kėnge e re nga Laureta Meēi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: