ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Candice, pėrfundimisht femra mė seksi e vitit 2010

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Candice, pėrfundimisht femra mė seksi e vitit 2010   Sat Jan 01 2011, 11:181/3

Nė njė anketė interneti, nė tė cilėn votėn e tyre e kanė hedhur mbi 5 milion persona, si femra mė seksi pėr vitin 2010, ėshtė zgjedhur supermodelja dhe engjėllushja e shtėpisė sė modės “Victoria’s Secret’, Candice Swanepoel.


Kėtė titull ajo vėrtetė e ka merituar, sepse kėtė vit ka zbuluruar ballinat e dhjetėra revistave mė tė njohura tė botės, si dhe ka realizuar njė varg seancash tė fotografimit e veshur vetėm me rroba tė brendshme intime. Pozita e dytė i ka takuar aktores metan Fox, edhe pse sė fundmi mediet e kanė akuzuar atė se e ka lėnė veten pas dore dhe se i ka humbur format seksi tė trupit, pas tė cilave dikur ēmendeshin shumė meshkuj.


Nė vendin e tretė ėshtė pozicionuar kėngėtarja e bukur britanike Cheryl Tweedy, e cila edhe pėrkundėr asaj se kishte pėrjetuar njė divorc tė hidhur nga bashkėshorti Ashley Cole, prapė ka shkėlqyer nė ēdo paraqitje publike.


Pas saj vjen supermodelja e bukur izraelite dhe e dashura e Leonardo Dicaprios, Bar Rafaeli, e cila gjithashtu ka pasur paraqitje tė shumta nė revista tė ndryshme. Pesėshen e bukurosheve mė seksi kėtė vit, e pėrmbyll aktorja britanike Kate Beckinsale.


Dominojnė modelet


Listėn e bukurosheve mė seksi nė botė, padyshim se e kanė dominuar modelet, por nuk kanė munguar as aktoret dhe kėngėtaret. Edhe njė bukuroshe tjetėr e aktrimit, e cila kishte njė periudhė tė vėshtirė jetėsore, pasi ėshtė shkurorėzuar nga bashkėshorti, bėhet fjalė pėr Scarlett Johansson, ka arritur tė renditet lartė, duke u pozicionuar nė pozitėn e gjashtė, ndėrsa pas saj, janė renditur modele, tė cilat kanė rrumbullakuar top-dhjetėshen e femrave mė seksi pėr vitin 2010.


kėshtu, pozita e shtatė i ka takuar modeles seksi nga Britania Keeley Hazell, e cila nuk ka ngurruar tė pozoj tėrėsisht lakuriqe pėr revista tė ndryshme. Vendi i tetė ėshtė rezervuar pėr supermodelen Marisa Miller, e ndjekur nga dy koleget e saj, Adriana Lima dhe Brooklyn Decker, tė cilat kanė zėnė vendin e nėntė, respektivisht tė dhjetin.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Candice, pėrfundimisht femra mė seksi e vitit 2010
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: